Duyurular
Lisansüstü öğrencileri için uzaktan eğitim metotları belirlendi (27.03.2020)
27 Mart 2020
Değerli Lisansüstü Öğrencilerimiz,
Bölümümüzün uzaktan eğitim çalışmaları kapsamında lisansüstü eğitimimizin nasıl sürdürüleceği konusunda sizleri aydınlatmak istiyoruz:

* Öncelikle her 6XX ve 7XX kodlu dersin yürütülme şekli ders sorumlusu öğretim üyeleri tarafından belirlenecektir. Bu aşamada belge paylaşımı için yoğunlukla bölümümüzün OGR Öğrenci Veritabanı Sistemi kullanılacaktır. Bunun yanısıra görüntülü / sesli ders ve soru-cevap oturumları için Zoom, Skype, WhatsApp ve MS Teams gibi araçlardan da yararlanılabilecektir.

* Şu anda bölümümüzde açık bulunan lisansüstü dersleri, seminerler ve tezler için öğretim üyelerimizin belirlediği araçlara şu PDF belgesi üzerinden ulaşılabilir:

http://www.ee.hacettepe.edu.tr/documents/uzaktan_egitim_lisansustu_2019-2020_bahar2019.pdf

* Tüm ders ve çalışmalarınız için ders sorumlusu öğretim üyeleri ile ve tez danışmanlarınızla e-posta üzerinden temasınızı lütfen kaybetmeyiniz. OGR sistemine henüz üye değlseniz ve/veya bağlantı sorunları yaşıyorsanız zaman kaybetmeden info@ee.hacettepe.edu.tr adresine durumunuzu bildiriniz.

* Zoom gibi karşılıklı gerçek zamanlı iletişim sağlayan yazılımları kullandığınız bilgisayarlara kurarak üye olunuz. Üye olduğunuz e-posta adreslerinin OGR sistemine beyan ettiklerinizle aynı olmasına dikkat ediniz.

Sağlık ve başarı dileklerimizle.