Duyurular
ÜNİ101 - Üniversite Yaşamına Giriş dersi kapsamında yeni öğrencilerimizle buluşuyoruz
2 Ekim 2019
Bölümümüze yeni başlayan değerli öğrencilerimiz: Sizleri zorlu bir sınav süreci sonrasında gösterdiğiniz başarı için kutluyoruz. Bundan sonraki hayatınızı şekillendirecek, elektrik elektronik mühendisi olmanızı sağlayacak yepyeni bir sürece adım atıyorsunuz.
news_image
Bu ilk adımınızda üniversite hayatını, üniversitemizi ve bölümümüzü daha iyi tanımanıza yardımcı olabilmek amacıyla ÜNİ101 - Üniversite Yaşamına Giriş adlı bir ders bulunuyor. 1 hafta sürecek bu ders, aslında tanıtım ve etkinliklerden oluşuyor. Ders kapsamında hem üniversitemizin olanaklarını keşfediyor, hem de bölümümüzü tanıyorsunuz.

Bu kapsamda ders bünyesinde yapılacak faaliyetlerin yanısıra bölüm tanıtımları da düzenleniyor. Bu yılki ÜNİ101 bölüm tanıtımımız 3 Ekim 2019 Perşembe günü saat 14:00'te bölümümüz E4 dersliğinde yapılacak.

Ders kapsamında bu tanıtımlara katılmanız gerektiğini bir kez daha hatırlatıyor, iyi birer elektrik elektronik mühendisi olma yolunda hepinize üstün başarılar diliyor, bölümümüze hoşgeldiniz diyoruz.

ÜNİ101 dersinin detaylarını gösteren Web sitesine http://www.uni101.hacettepe.edu.tr adresinden erişebilir, program detaylarını öğrenebilirsiniz.